ادوات کشاورزی امریکا که موجب پیدا شدن جسدی در مزرعه ای شد

از قدیم الایام برای مصارف زراعتی از ادوات کشاورزی امریکا استفاده می شده است. از یک میله چوبی بلند تشکیل شده و توسط حیوانات کشیده می شود.

توسط حیوانات کشیده می شود و برای سست کردن خاک و از بین بردن علف های هرز استفاده می شود. دارای یک صفحه آهنی قوی، پهن و خمیده است که به عنوان یک تیغه عمل می کند.

گاوآهن متصل به تراکتور را کولتیواتور می گویند. این کار باعث کاهش نیروی کار و صرفه جویی در زمان می شود. خاک اطراف محصول در حال بلوغ را به هم می زند تا رشد را تقویت کند و علف های هرز را از بین ببرد.

این برای کاشت بذر استفاده می شود. این کار با کمک تراکتور انجام می شود. اطمینان حاصل می کند که بذرها در فواصل و عمق مساوی کاشته می شوند و با خاک پوشانده می شوند. این به گیاهان اجازه می دهد تا نور خورشید، مواد مغذی و آب کافی را از خاک دریافت کنند. این باعث صرفه جویی در نیروی کار و زمان می شود و از خوردن دانه ها توسط پرندگان یا حیوانات دیگر محافظت می کند.

ابزار سنتی کاشت بذر به شکل قیف است. قیف پر از دانه است. دانه ها را از دو یا سه لوله با انتهای تیز عبور می دهند. این انتها وارد خاک می شود و دانه ها در آنجا قرار می گیرند. داس، بیل و تبر از جمله وسایل کشاورزی سنتی هستند که کشاورزان از آن استفاده می کنند. این یک عمل کشاورزی کار و زمان بر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادوات کشاورزی یا سایر موضوعات مرتبط، لطفاً در BYJU’S Biology ثبت نام کنید یا برنامه BYJU’S را برای مرجع بیشتر دانلود کنید.

ابزارهای کشاورزی ابزاری هستند که در مزارع برای کمک به فرآیند کشاورزی استفاده می‌شوند و در نتیجه کار را زمان‌بر و آسان‌تر می‌کنند.

به فناوری تولید ماشین آلات مورد استفاده در مزرعه اشاره دارد. ماشین‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کار را آسان‌تر کرده و هر مرحله از کشاورزی را انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.