با وجود اسانس بهار نارنج باغچه ای زیبا و تمیز داشته باشید

کیفیت اسانس بهار نارنج موجود در بازار بسیار متفاوت است، از اسانس های خالص گرفته تا روغن های رقیق شده با مواد ارزان تر. و از آنجایی که هیچ مقرراتی وجود ندارد، ممکن است برچسب حتی همه چیزهایی را که در بطری می‌خرید فهرست نکند. به همین دلیل نباید اسانس ها را بلعید.

جانز هاپکینز همچنین توصیه می کند از پخش کننده های اسانس، لوازم خانگی کوچکی که بخار معطر ایجاد می کنند، استفاده نکنید. انتشار در یک منطقه عمومی یا خانواده با اعضای متعدد می تواند افراد را به طور متفاوت تحت تاثیر قرار دهد.

به عنوان مثال، نعناع فلفلی اغلب برای سردرد توصیه می شود. اما اگر از آن در اطراف کودکی که کمتر از 30 ماه سن دارد استفاده کنید، کودک ممکن است تحریک شود. می تواند تاثیر منفی داشته باشد. علاوه بر این، فردی که ضربان قلب سریع دارد می تواند به نعناع واکنش منفی نشان دهد.

ایمن ترین روش های استفاده از روغن های ضروری عبارتند از:

لوازم جانبی آروماتراپی: گردنبند، دستبند و جاکلیدی ساخته شده با مواد جاذب که روی آنها اسانس می‌مالید و در طول روز بو می‌کشید.
روغن بدن: مخلوطی از روغن های ضروری با روغن حامل مانند روغن زیتون، جوجوبا یا روغن نارگیل که می تواند روی پوست ماساژ داده شود. از آنجایی که اسانس ها غلیظ هستند، می توانند باعث تحریک شوند. از استفاده کامل آنها روی پوست خودداری کنید.

چوب عطری: همچنین به آن استنشاق کننده اسانس نیز گفته می شود، این چوب های پلاستیکی قابل حمل دارای یک فتیله جاذب هستند که اسانس را جذب می کند. آنها با پوششی برای حفظ عطر تا زمانی که آماده شوید ارائه می شوند.

تعداد کمی از افراد ممکن است تحریک یا واکنش های آلرژیک به روغن های ضروری خاص را تجربه کنند. در صورت ابتلا به درماتیت آتوپیک یا سابقه واکنش به محصولات موضعی، احتمال بروز واکنش بد بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.