با پوشیدن کفش مجلسی زنانه تبریز میلیاردر شوید

محاسبه سایز مناسب کفش مجلسی زنانه تبریز در خانه و فروشگاه

پاهای کودکان به سرعت رشد می کنند و می توانند شکل و همچنین اندازه را تغییر دهند. کارشناسان توصیه می‌کنند اندازه را در فواصل زمانی زیر انجام دهید.

چه سفرهای خرید را به دلیل کووید-19 به حداقل برسانید، چه نتوانید به فروشگاه کفش بروید، راه‌هایی برای اندازه‌گیری پای فرزندتان در خانه وجود دارد تا بدانید چه اندازه را انتخاب کنید.

کلارکز یک گیج پا در خانه می فروشد که می توانید از آن برای اندازه گیری طول و عرض پای فرزندتان و محاسبه سایز مناسب کفش استفاده کنید.

ویلیامز یک سرویس اندازه گیری و تناسب آنلاین به نام Strutfit ارائه می دهد. این شما را در فرآیند گرفتن عکس از پای فرزندتان برای آپلود و تجزیه و تحلیل راهنمایی می کند. سپس یک اندازه را توصیه می کند.

از طرف دیگر، می‌توانید این راهنمای کلی گام به گام را برای اندازه‌گیری پای فرزندتان دنبال کنید، سپس از آن اندازه‌گیری‌ها برای یافتن کفش سایز مناسب برای هر برندی که به آن علاقه دارید استفاده کنید. (بیشتر فروشگاه‌ها یک راهنمای اندازه در وب‌سایت خود دارند. )

از کودک خود بخواهید پاشنه های خود را روی یک تکه کاغذ روی دیوار قرار دهد. آنها باید جوراب بپوشند، مگر اینکه مدل کفش برای پوشیدن با پاهای برهنه ساخته شده باشد.

از یک نوار اندازه گیری یا خط کش برای اندازه گیری از پایه پاشنه تا بالای بلندترین انگشت پا استفاده کنید. عرض انگشت شست فرزندتان را اندازه بگیرید و آن را به عدد اضافه کنید. این طول پای کودک شماست.

پهن ترین قسمت پا – از مفصل شست پا تا مفصل انگشت پنجم را اندازه بگیرید. این عرض پای کودک شماست. (توجه: همه فروشگاه ها گزینه های عرض چندگانه ارائه نمی دهند.)

از این اندازه گیری برای یافتن کفش سایز مناسب استفاده کنید. اگر یک پا بزرگتر از دیگری است، از اندازه بزرگتر استفاده کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.