ترشی گوجه فرنگی که از کمر درد جلوگیری می کند

سلام مهمانداران عزیز از دیدن شما در وبلاگم خوشحالم. امروز در حال تهیه ترشی گوجه فرنگی برای زمستان هستم. من طبق دستور العمل های مختلف می بندم، هر سال تلاش می کنم و موارد جدید را وارد قلک خود می کنم.

همه آنها خوشمزه هستند. من فقط بی مزه ها را نگه نمی دارم، من به این نیاز ندارم. فقط آنهایی را که در زمستان با کمال میل به دست خواهم آورد.من فقط موفق ترین ها را انتخاب می کنم تا حتی از گذاشتن روی میز جشن خجالت نکشم.

و، البته، من موارد مورد علاقه خاص، در مورد آنها در زیر دارم. از بین مجموعه ای که من بیش از 5 سال است که جمع آوری می کنم، قطعاً آن هایی را که دوست دارید انتخاب خواهید کرد.

و من سعی می کنم تا حد امکان طعم آن را توصیف کنم تا انتخاب را برای شما راحت کنم. بیایید شروع کنیم! برای سهولت در پیمایش در مقاله، از “منو” در کادر آبی رنگ ابتدای مقاله استفاده کنید.

من می خواهم با “لوکوموتیو” خود شروع کنم – یک دستور العمل بدون دردسر که هرگز شکست نمی خورد. و وقتی گوجه فرنگی زیادی وجود دارد، درزهای گسترده ای وجود دارد، و عدم وجود سبزی تازه در آن برای من یک مزیت اضافی است.

مزیت دیگر این است که نیازی به محاسبه مجدد برای لیتر، اندازه گیری آب و غیره نیست. دستور غذا مستقیماً به یک شیشه 1.5 لیتری می رود ، ماریناد اضافی باقی نمانده است.

ترشی گوجه فرنگی برای زمستان – خوب، بسیار خوشمزه می خواهم با “لوکوموتیو” خود شروع کنم – یک دستور العمل بدون دردسر که هرگز شکست نمی خورد. و وقتی گوجه فرنگی زیادی وجود دارد، درزهای گسترده ای وجود دارد، و عدم وجود سبزی تازه در آن برای من یک مزیت اضافی است.

مزیت دیگر این است که نیازی به محاسبه مجدد برای لیتر، اندازه گیری آب و غیره نیست. دستور غذا مستقیماً به یک شیشه 1.5 لیتری می رود ، ماریناد اضافی باقی نمانده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.