تکنیک ها و اشکال شامل فیلیگرن برای جواهرات طلا به شکل گردنبند، دستبند، گوشواره!

جواهرات طلا به شکل گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتر، قلاب، آویز، ترشی گل کلم  سنجاق و سنجاق بود.
تکنیک ها و اشکال شامل فیلیگرن (تکنیکی که مصریان از 2500 سال قبل از میلاد مسیح می شناسند) که در آن طلا به سیم کشیده می شود و به طرح های مختلف می پیچد).
شکل های نازک کوبیده شده، دانه بندی (تزیین سطح با دانه های کوچک و لحیم کاری شده طلا)، برجسته کاری، تعقیب. ، خاتم کاری، قالب گیری و حکاکی است.
در آمریکای جنوبی، طلا به طور مشابه توسط تمدن چاوین پرو در حدود 1200 قبل از میلاد کار می شد و ریخته گری طلا توسط جامعه نازکا از 500 قبل از میلاد کامل شد.
رومیان از طلا به‌عنوان مکانی برای سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی استفاده می‌کردند، مدی که تا دوران بیزانس با استفاده از مروارید، جواهرات و مینا ادامه یافت.
واحد پول
طلا برای اولین بار در اواخر قرن هشتم قبل از میلاد دستبند طلا  در آسیای صغیر به عنوان ضرب سکه مورد استفاده قرار گرفت. شکل نامنظم و اغلب تنها با یک طرف مهر، سکه ها معمولاً از الکتروم ساخته می شدند.
دستبند طلا
اولین سکه های طلای خالص با تصاویر مهر شده به کرزوس پادشاه لیدیا، 561-546 قبل از میلاد نسبت داده شده است و یک پالایشگاه طلای معاصر در پایتخت، ساردیس حفاری شده است.
حتی خالص‌ترین طلای طبیعی می‌تواند حاوی 5 درصد نقره باشد، اما لیدیایی‌ها توانستند  تعبیر خواب تخمه آفتابگردان  طلای خود را با استفاده از نمک و دمای کوره بین 600 تا 800 درجه سانتی‌گراد تصفیه کنند.
نمک با نقره مخلوط شده و بخاری از کلرید نقره تشکیل می دهد که طلای خالص را پشت سر می گذارد که می تواند برای ایجاد یک سکه استاندارد شده از محتوای طلای تضمین شده استفاده شود.
تمدن Mycenaean نیز به طور گسترده ای از سکه های طلا استفاده می کرد، مانند امپراتوری های یونان و روم بعدی، اگرچه نقره ماده معمول تر مورد استفاده بود.
یکی از معروف ترین سکه های طلا در دوران باستان، خودکار رنگی فانتزی بزانت رومی بود.
اولین بار در زمان امپراتور کنستانتین معرفی شد و وزن آن تا 70 دانه تروی بود و از قرن 4 تا 12 پس از میلاد به ارز بود.
 • منابع:
  1. Gold in Antiquity
 • تبلیغات: 
  1. آیا می دانید که در رنگ به جز شامپو چه موادی می ریزند؟
  2. در دوران قاجار از رب گوجه برای نقاشی استفاده می کردند
  3. پیشرفته ترین نمونه از پتو به دست بشر تولید شد!!
  4. با تایل سقف خانه خود را بلندتر نشان دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.