خرید انواع سرامیک دیوار پذیرایی با کیفیت

خرید انواع سرامیک دیوار پذیرایی با کیفیت معمولاً کارخانه های زیادی تولید نمی کنند و سرامیک هایی که برای دیوار پذیرایی تولید می شوند، از آن جهت که بسیار در معرض دید هستند باید لوکس باشند.

در دهه های اخیر با تقاضای زیاد انواع سرامیک دیوار پذیرایی، تولید کنندگان و صنعتگران سرامیک با استفاده از تکنولوژی و علم روز به تولید جدیدترین مدل های سرامیک پرداخته اند و توانسته طرح ها و مدل های شیک و لاکچری تولید نمایند که در ادامه مقاله به معرفی انواع مدل های این محصول خواهیم پرداخت.

سرامیک هایی که برای دیوار پذیرایی تولید می شوند، از آن جهت که بسیار در معرض دید هستند باید لوکس باشند.

سرامیک دیوار پذیرایی

خرید انواع سرامیک دیوار پذیرایی باکیفیت

سرامیک های لوکس دیوار پذیرایی و سرامیک طرح سنگ اصفهان را معمولاً کارخانه های زیادی تولید نمی کنند و فقط می توان به چند کارخانه ای که در زمینه صادرات نیز فعالیت دارند، برای این سرامیک ها اشاره کرد.

این سرامیک ها باید در کنار ویژگی زیبایی، کیفیت بالایی نیز داشته باشند این کیفیت معمولاً سبب می شود که دید آن محصول نیز بهتر شود مثلاً اگر در سرامیک از لعاب براق استفاده نشده باشد، در زیر نور اصلاً زیبایی نخواهد داشت، چه برسد که در حالت معمولی بخواهد زیبایی خود را نشان دهد.

اما سرامیک های لوکس دیوار پذیرایی را معمولاً کارخانه های مختلفی در شهرهای ایران تولید می کنند، پس می توان گفت که رنج قیمت ها بین این کارخانه ها است؛ زیرا همان‌طور که می دانید، سرامیک های تبریز به شدت گران و ایاف سرام به شدت باصرفه و ارزان هستند.

سرامیک دیوار پذیرایی

فروش طرح های سرامیک دیوار پذیرایی

خوشبختانه امروزه کاشی و سرامیک پذیرایی طرح چوب در طرح ها و رنگ بندی های متعدد و متنوع تولید می شود که به شرح ذیل اعلام می گردد این ویژگی سبب شده تا دست افراد برای انتخاب باز باشد و بتوانند پس از بررسی و آشنایی با طرح های مختلف بهترین نوع آن را انتخاب نمایند.

 • سرامیک طرح سنگ
 • سرامیک طرح سنگ مرمر
 • سرامیک طرح سنگ گرانیت
 • سرامیک طرح سنگ آنتیک
 • سرامیک طرح سنگ فرش
 • سرامیک های ساده
 • سرامیک های آجرنما
 • سرامیک های گل‌دار
 • سرامیک ریز و طرح دار

سرامیک دیوار پذیرایی

مدل های بسیار شیک و زیبای دیوار پذیرایی

طراحی دیوار پذیرایی یکی از مهم ترین کارهایی است که خانه دارها یا معماران برای زیباسازی دکوراسیون داخلی خانه انجام می دهند؛ بنابراین طبیعی است که خانه دارها و طراحان حساسیت زیادی بر روی این موضوع داشته باشند.

مصالح عمده ای که در طراحی و تزیین دیوار پذیرایی مورد استفاده قرار گرفته است، کاشی، سنگ، چوب، منسوجات و رنگ بوده که هر بیننده ای را ترغیب می کند به سمت آن‌ها رفته و آن‌ها را با دست خودش لمس کند.

دقیقاً همین طراحی است که باید در دیوار پذیرایی اجرایی شود، زیرا توجه و ستایش همگان را در پی خواهد داشت البته راه های دیگری هم برای زیباسازی دیوار پذیرایی، حتی با هزینه پایین تر وجود دارد مانند نصب تابلوی هنری نقاشی شده یا عکس تمام قد بروی دیوار که در صورت اجرای درست نیز نتیجه ای بهمان اندازه زیبا خواهد دشت.

4

 1. سلام و عرض ادب. این روزها بازار دکوراسیون داخلی منازل بسیار داغ است و هر کسی که توانایی تعمیر و بازسازی منزل خود را داشته باشد به نحوی تمایل به تغییر دکوراسیون منزل خود دارد.و بیشتر از همه پذیرایی در منازل است که بیشترین رسیدگی را از طرف صاحبخانه به خود اختصاص می دهد زیرا پذیرایی جاییست که همیشه مهمان ها در انجا قرار میگیرند بنابراین باید بسیار شیک باشد.این سنگ ها و سرامیک هایی که برای تزئین پذیرایی به کار میروند ،از زیبایی فوق العاده و شکیلی برخوردار هستند.

 2. سلام و عرض خدمت ادمین .طراحی مختلفی که این نوع سرامیک داره اتاق پذیرایی رو خیلی شیک و زیبا میکنه
  متری چقد؟

  زیبای یک اتاق به نوع سرامیک بستگی داره

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز. سرامیک دارای طرح ها ورنگ های مختلفی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.