زنی که با فریم عینک طبی بچه گانه جان فرزند خود را نجات داد

هیچ چیز خیلی چشمگیر نیست، اما وقتی دوربینی، آمبلیوپی یا نزدیک بینی نیاز به عینک زدن کودک شما دارد، مدل مناسب را کجا پیدا کنید؟ چگونه آن را انتخاب کنیم؟ چگونه او را مجبور به پذیرش آن کنیم؟ چگونه از آن مراقبت کنیم؟ تمامی پاسخ سوالات شما با الین گامراسنی، بینایی سنجی کودکان در اپتیکید.

فروشگاه های رنگارنگ با لحنی بازیگوش و بالاتر از همه توصیه های اقتباسی توام با حرفه ای بودن… بهتر است عینک کودک خود را با فریم عینک طبی بچه گانه اگر بین 0 تا 10 سال دارد از بینایی سنجی متخصص انتخاب کنید. این حرفه ای برای شناسایی قاب های مناسب آموزش دیده است: جامد، انعطاف پذیر و ضد حساسیت.

آلین گامراسنی می‌گوید: عینک‌های کودک فریم‌های مینیاتوری بزرگسالان نیستند، بلکه فریم‌های خاصی هستند و باید عینک‌هایی را انتخاب کنید که مناسب‌ترین آن‌ها با چهره‌تان باشد. جفتی که کاملاً برای او مناسب است، به خصوص که “9 بار از 10، بندر برای کودکان خردسال دائمی است”.

فریم باید بلند و به خوبی با صورت سازگار باشد و میدان دید آن را کاملاً بپوشاند. کودکان نباید بتوانند به بالا یا زیر عینک خود نگاه کنند. آنها نباید بلغزند. آلین گامراسنی تاکید می کند که سر و شقیقه ها هم نباید فشرده شوند.

این متخصص بینایی‌شناسی ادامه می‌دهد: برای کودکان نوپا (0 تا 3 سال) باید روی قاب‌های سبک و منعطف ساخته شده به صورت یکپارچه، با شقیقه‌های منعطف و بدون سازه فلزی استفاده کنید تا در صورت افتادن آسیبی نبیند.

در مورد شیشه ها، شیشه هایی که از مواد آلی ساخته شده اند توصیه می شود. این ماده بر پایه رزین مصنوعی سبکی و مقاومت در برابر ضربه می دهد.

لازمه برای کوچکترین!آلین گامراسنی تصریح می کند: از هر گونه قاب فلزی با لنت که از لحظه دست زدن به عینک کودک به راحتی له می شود خودداری کنید.بهتر است یک قاب پلاستیکی، بدون پد انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.