شستن با صابون پن لیلاک در مدرسه ای که کار هر روزه حساب می شود

اگر به دنبال شستشوی بدن هستید، صابون پن لیلاک یک گزینه عالی است. اگرچه این نوع مراقبت از پوست معمولاً با شستن دست‌ها همراه است، اما در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است.

در حال حاضر گزینه های زیادی برای صابون وجود دارد که به اندازه شست و شوی بدن موثر هستند اما بسیار دوستدار محیط زیست هستند.

تصمیم گیری برای شما و پوست شما ممکن است دشوار باشد، بنابراین ما با متخصصان پوست و سایر متخصصان مراقبت از پوست مشورت کردیم و آرشیوهای خود را بررسی کردیم تا موثرترین محصولات را برای انواع پوست و ترجیحات مختلف پیدا کنیم.

برخی از مصرف کنندگان ممکن است هنگام خرید صابون حمام به طور خودکار به سراغ ارزان ترین گزینه بروند. متأسفانه، این طرز تفکر اغلب ناقص است.

برای بسیاری از مردم، مواد تشکیل دهنده صابون مهمتر از خود صابون است، و آنها به دنبال صابون هایی هستند که بیشتر از تمیز کردن صرف انجام می دهند و در عوض پوست سالم را تشویق می کنند.

روغن نباتی و مواد شور یا قلیایی مانند هیدروکسید سدیم یا هیدروکسید پتاسیم مواد اصلی در اکثر انواع صابون هستند. صابون می تواند به تدریج PH پوست را از 5.6 تا 5.8 کاهش دهد که می تواند منجر به تحریک و خشکی شود.

کسانی که پوست خشک دارند باید از پاک کننده های بدون صابون استفاده کنند، در حالی که کسانی که پوست چرب دارند باید از صابون های دارویی حاوی اسید سالیسیلیک و اسید سیتریک استفاده کنند.

بسیاری از ما صابون حمام خود را انتخاب می کنیم بدون اینکه فکر کنیم که چه حسی به پوستمان می دهد.ما یک آزمایش اولیه را گزارش می‌کنیم که برای بررسی انتظارات مردم از محصول (برای یک صابون مایع) به عنوان تابعی از عطر و بسته‌بندی آن طراحی شده است.

برای این منظور، یک سری بطری صابون تولید شد که شکل یکسانی داشتند اما شدت رنگ‌های متفاوتی داشتند (سفید، صورتی یا قرمز). وزن بطری ها نیز متفاوت بود (یا سبک -350 گرم یا سنگین -450 گرم).

دو غلظت مختلف از عطر به صابون مایع موجود در بطری ها (کم یا زیاد) اضافه شد. شرکت کنندگان شدت عطر موجود در هر بطری، وزن درک شده هر بطری، و اثربخشی مورد انتظار خود صابون (یعنی «توانایی پاک کنندگی» مورد انتظار صابون) را ارزیابی کردند. نتایج نشان داد که رنگ بسته بندی بر شدت درک شده از عطر صابون تأثیر عمده ای دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.