مردی که با الکل 70 درصد همسرش را به قتل رساند

برای استفاده موثر از الکل 70 درصد افراد باید به اندازه کافی از ضدعفونی کننده دست استفاده کنند تا کل هر دو دست را بپوشاند و آن را به طور کامل روی انگشتان، کف دست ها و پشت دست ها بمالند.

فرد باید به مالیدن آن به دست ها ادامه دهد تا زمانی که ضدعفونی کننده خشک شود و از تماس آن با چشم و دهان خودداری شود.

اگر کودک خردسال از ضدعفونی کننده دست استفاده می کند، یک بزرگسال باید در حین استفاده از آن بر او نظارت کند.

از پاک کردن ضدعفونی‌کننده دست قبل از خشک شدن کامل خودداری کنید، زیرا برداشتن ضدعفونی‌کننده دست قبل از خشک شدن به این معنی است که ممکن است در از بین بردن میکروب‌ها مؤثر نباشد.

از استفاده از ضدعفونی کننده دست برای هر چیزی غیر از دست، مانند تمیز کردن سطوح، خودداری کنید، زیرا ضدعفونی کننده دست برای هیچ کاربرد دیگری مناسب نیست.

ضدعفونی کننده دست را در دمای کمتر از منبع مطمئن 105 درجه فارنهایت نگهداری کنید و از نگهداری آن در مکان های گرمتر از این، مانند ماشین در هوای گرم خودداری کنید.

همیشه از گذاشتن ضدعفونی کننده دست در دهان یا قورت دادن آن خودداری کنید، زیرا ضدعفونی کننده دست الکل می تواند باعث مسمومیت الکلی شود.

ضدعفونی کننده دست الکلی حاوی الکل است. الکل در از بین بردن بسیاری از میکروب های مختلف موثر است و یک عنصر رایج در محصولات پاک کننده و عوامل ضد عفونی کننده است.

منبع CDCTrusted توجه داشته باشد که افراد باید ضدعفونی کننده دست حاوی 60٪ اتانول یا بیشتر را انتخاب کنند. ضدعفونی‌کننده‌های دست بدون الکل و ضدعفونی‌کننده‌های دست با کمتر از 60 درصد الکل، در از بین بردن انواع مختلف میکروب‌ها مؤثر نیستند.

استفاده مکرر از محصولات موضعی الکل ممکن است باعث خشکی یا تحریک پوست شود. مهم است که از قرار دادن ضدعفونی کننده دست الکل در نزدیکی چشم یا دهان خودداری کنید.

فرد هرگز نباید ضدعفونی کننده دست را قورت دهد. غلظت بالای الکل می تواند باعث مسمومیت با الکل شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.