پتو سربازی در مشهد که مانند کولر از خود سرما تولید می کند

پتو سربازی در مشهد نمادی از دنج و گرما که معمولاً به داخل اتاق سربازی منتقل می‌شوند، می‌توانند یک پارچه عالی برای لباس‌های پاییز و زمستان باشند. اگرچه دما در شهر نیویورک، WSJ به تازگی شروع به کاهش کرده است. کارمندان تعدادی را در طبیعت مشاهده کرده‌اند بیشتر در حین صرف غذا در فضای باز، که شهر نیویورک اخیراً به طور دائم آن را تمدید کرده است.

برای اولین بار در تاریخ اخیر، محیط مطلوب برای معاشرت به “هرجای بیرون” تبدیل شده است. و در طول یک بیماری همه گیر و دوره ناآرامی در سراسر جهان، بیشتر مردم بیشتر از همیشه به دنبال آسایش هستند. به‌عنوان جایگزینی برای روپوش کهنه – که مشخصاً برای داخل خانه مناسب‌تر است پتوی بیرون‌روی ناگهان معنا پیدا می‌کند.

سری پتوهای ترمه، و در حال حاضر طیف کاملی از پوشاک مردانه، زنانه و کودکان و همچنین لوازم جانبی و کالاهای خانگی را به فروش می رساند.

 

 

چایت فکر می کند که حمل نوعی پتو برای بیرون رفتن ایده خوبی است. در واقع، The Elder Statesman سالهاست که یک روسری پتویی در مجموعه خود به همین منظور دارد. او در یک ایمیل گفت: «بسیار مفید است. مانند بود، او از طرفداران پتوی ماشین است و همچنین جوراب ها و ژاکت های برند خود را در حال حرکت با خود نگه می دارد.

تعدادی از رستوران‌ها در شهر نیویورک نیز شروع به ارائه پتو به مشتریان خود کرده‌اند، به خصوص که منتظر مقررات اضافی گرمایش در فضای باز هستند که توسط شهر اعلام می‌شود.

برخی از رستوران ها پتوهایی را برای قرض گرفتن و پوشیدن در طول مدت غذا ارائه می دهند. دیگران آنها را فرصتی برای فروش کالا می دانند. در Four Horsemen در ویلیامزبورگ بروکلین، مشتریان می توانند یک پتوی پشمی دوزی شده با نسخه اصلاح شده لوگوی رستوران و بار شراب چهار روح و همچنین اسبی که سوار آن هستند و همه ماسک زده اند با قیمت ۲۵ دلار بخرند. آماندا اسپینا، مدیر کل رستوران می‌گوید: «این یک سوغاتی از این دوران وحشی و حمایت از کسب‌وکارهای کوچک در نیویورک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.