کاشی دیواری

کاشی‌ها همه‌کاره هستند و هم در داخل و هم در خارج از خانه، ظاهر خوبی دارند. آنها یک نوع روکش فلزی محبوب برای دیوارها و کف هستند و به ویژه در آشپزخانه ها، راهروها، حمام ها و اتاق های بهداشتی محبوب هستند.

آنها با مزایای بسیاری تحت تاثیر قرار می دهند. مزیت بزرگ کاشی ها بهداشت و تمیزی آنهاست، آنها را می توان به طور کامل و به راحتی تمیز کرد به دلیل سطح متراکم و صاف، عوامل بیماری زا و میکروب ها به سختی در اینجا شانس دارند علاوه بر این، کاشی ها با دوام بالای خود تحت تأثیر قرار می گیرند.

آنها مقاوم در برابر شکستگی، خراشیدگی و سایش هستند، همچنین در برابر نور و رنگ ثابت هستند و بنابراین کاملاً سایش دارند آنها همچنین رسانای خوبی برای گرما هستند و بنابراین یک پوشش ایده آل برای گرمایش از کف هستند.

به عنوان یک مصالح ساختمانی، آنها همچنین به ویژه با محیط زیست سازگار هستند زیرا عمدتاً از خاک رس، مواد خام معدنی و آب تشکیل شده اند. در  شما مجموعه بزرگی از کاشی های مختلف را پیدا خواهید کرد.

کاشی تیره منتو طوسی 30*60 تانیا سرام

کاشی روی گچ

 

وقتی صحبت از سرامیک کف می شود، بین ظروف سفالی و سنگی تمایز قائل می شود. تولید ظروف سفالی ارزان است، اما فقط برای استفاده در داخل خانه مناسب است. ظروف سنگی بسیار انعطاف پذیر هستند و آب بسیار کمی را جذب می کنند. بنابراین می‌توان از ظروف سنگی در فضای باز نیز به خوبی استفاده کرد. توسعه بیشتر کاشی های سنگی، کاشی های سنگی ظریف است. با جذب آب بسیار کم مشخص می شود و بسیار مقاوم در برابر شکستگی و ارتجاعی است. بنابراین اغلب در مناطق عمومی و پر استفاده استفاده می شود. به فروشگاه اینترنتی  نگاهی بیندازید و کاشی ها را با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

کاشی بین کابینتی سفید طلایی مدرن در تنوع های بی شماری در رنگ ها و الگوهای مختلف موجود هستند. پس مدلی مناسب برای هر سلیقه ای وجود دارد رنگ و ساختار کاشی ها تاثیر یک اتاق را تعیین می کند برای مثال در اتاق هایی که نور روز کمی دارند، رنگ های روشن و سطوح براق انتخاب خوبی هستند.

از طرفی در اتاق های خیلی روشن می توان از رنگ تیره تر و سطح خشن یا مخملی نیز استفاده کرد همچنین می توانید تقلیدی از مواد مختلف پوششی دیگر پیدا کنید به عنوان مثال، می توانید کاشی هایی با ظاهر چوب یا ساخته شده از سنگ طبیعی تهیه کنید و با چسب کاشی بچسبانید.

سرامیک یک متری دیوار

علاوه بر این، به لطف تنوع بسیار زیاد از نظر اندازه و قالب، می توان یک جلوه هندسی منحصر به فرد برای هر فضا ایجاد کرد. کاشی‌های با فرمت بزرگ اتاق‌های کوچک را بزرگ‌تر نشان می‌دهند، در حالی که انواع کوچک مانند موزاییک یا روکش‌ها و لغزش‌های آجری را می‌توان برای برجسته کردن قسمت‌های خاصی از اتاق استفاده کرد.

یک حوزه خلاقانه دیگر هنگام گذاشتن کاشی استخری تهران به وجود می آید بسته به الگو، مانند پیوند متقاطع، نیم پیوند، پیوند سه چهارم یا پیوند مورب، جلوه فضایی خاصی ایجاد می شود.

ترکیبی هوشمندانه از اندازه های مختلف کاشی نیز می تواند جلوه بصری چشمگیری را به دست آورد به سادگی از متخصصان محلی ما بخواهید و به کارکنان ما در فروشگاه  محلی خود اجازه دهید تا توصیه های شایسته ای به شما ارائه دهند.

مجموعه عظیمی از کاشی ها را ارائه می دهد. تصمیم گیری در مورد سرامیک طرح آجر دیوار یا کف مناسب چندان آسان نیست. اگر انتخاب برای شما دشوار است، باید به سادگی نگاهی به بیندازید همچنین دستورالعمل های مفیدی برای کاشی کاری در  پیدا خواهید کرد.

به این ترتیب می توان به سرعت و بدون زحمت به نتایجی با کیفیت حرفه ای دست یافت. هنگام چیدن کاشی، معمولاً لازم است حداقل تعدادی از کاشی ها را برش دهید. همچنین مجموعه وسیعی از برش های کاشی با کیفیت بالا و سایر ابزارهای سنگ تراشی، کاشی کاری و تخمگذار را در طیف گسترده ای در  خواهید یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.