کاشی های رنگی

انتخاب خاص رنگ‌ها و الگوهای کاملاً جدید به نتایج فوق‌العاده‌ای اجازه می‌دهد، امکانات کاملاً جدیدی برای بیان سطوح نه تنها در کف‌پوش بلکه در پوشش دیوارها، ترجیحاً فرمت مربعی.علاوه بر سیاه و سفید و سایه های بسیار بژ و خاکستری، طیف همچنین شامل کاشی های رنگی و تک رنگ کف و همچنین کاشی هایی است که با الگوهای گرافیکی تزئینی در سایه های کم و بیش شدید قرمز، سبز و آبی مشخص می شود.

Fliesenfarbe Preis » Was kosten bunte Fliesen?

پالت تن های قرمز شامل سایه های ظریف سفالی صورتی از مجموعه  است که برای محیط های ملایم و رنگ های رمانتیک ایده آل است، سایه های شدیدتر رنگ های  که رنگ خام در آن ها برجسته تر است و رنگ مرجانی که باعث افزایش رنگ می شود. ویژگی ظاهر رزین که توسط کرئوس کورال تاکید شده است. به این موارد، تغییرات نارنجی رنگ زنگ با جلوه فلز اکسید شده توسط ، و الگوهای گرافیکی که کاشی‌های سری را با جلوه ماژولیکا تزئین می‌کنند و کاشی روی گچ بهترین نوع کاشی کاری می باشد، مناسب برای کسانی است که می‌خواهند به مبلمان خود اصالت ببخشند. و یک لمس از سرزندگی به فضاهای خود را می خواهید به قرض بدهید.

Cerames- Hala, Moroccan Ceramic Tiles - 12 Oriental Tunisian Decorative Tiles (0.48 m2) 20 x 20 cm for The Bathroom, The Kitchen, Under The Stairs. Colored Decorative Tiles. : Amazon.co.uk: Home & Kitchen

سرامیک یک متری دیوار

در میان کاشی‌های آبی پیشنهاد شده توسط  کاشی‌هایی به رنگ فیروزه‌ای ظریف پاستلی وجود دارد که زیبا و بی‌نقص است، نه تنها برای دیوارهای حمام، بلکه به عنوان کاشی‌های کف نیز مناسب است تا به کف فضاهای مسکونی یا تجاری ظاهری اصیل و البته هوشیار ببخشد. نمره بده آبی همچنین در سایه شدید و بسیار معاصر نفتی کاشی‌های  وجود دارد، ایده‌آل برای ایجاد کف‌های جذاب در فضاهای تجاری یا به عنوان کاشی‌های دیواری که تضادهای دلپذیری را در خانه ایجاد می‌کنند. مولفه فیروزه‌ای نیز در برخی از انواع خاکستری با جلوه سنگ مجموعه‌های  مشهود است که از پیر بلو بلژیکی معمولی الهام گرفته شده است.

 

پیشنهادات کاشی سبز  بسیار متنوع است. زیتون عریض مطمئناً خنثی ترین نوع است، شبیه خاکستری و بنابراین استفاده از آن در یک پروژه مبلمان آسان است. از طرف دیگر، رنگ سبز مجموعه فویل، بیانی از پتینه مایل به سبزی است که ورق های مسی هنگام قرار گرفتن در معرض عناصر به دست می آورند. یک پیشنهاد بسیار فعلی، مناسب برای دکوراسیون داخلی به سبک صنعتی. جلوه رزین سبز روشن‌تر است، با رنگ زرد که آن را سرزنده و شاداب می‌کند، در حالی که رنگ سبز فیروزه‌ای مجموعه برای ایجاد آرامش در مکان‌های رفاهی و در خانه، یا برای تجهیز فضاهای تجاری عالی است. با اصالت هوشیارانه رنگ های خیره کننده از سبز نعنایی – با رنگ سبز – تا سایه های غنی از آبی و طلایی درخشان. کاشی‌های سرامیکی با طرح‌های گرافیکی، با خطوط نازک یا خطوط هندسی و انتزاعی، یا آن‌هایی که با بافت‌هایی بازی می‌کنند که ماژولیکای سنتی را تداعی می‌کنند، به خوبی با این کار سازگاری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.