گلها در گلدان فیروزه کوبی 16 سانتی ریشه سالم و مقاومی در برابر آب ندادن شما خشک نمی شوند

روی گل های پژمرده خود را بپوشانید. وقتی شکوفه ها می میرند یا پیر می شوند و پژمرده می شوند، آنها را قطع کنید. قطع کردن شکوفه ها و خشک شدن برگ ها باعث تحریک رشد می شود و به گل های شما کمک می کند بهتر از همیشه به نظر برسند.

معلمان را اضافه کنید. اگر گل های شما بزرگ شوند، ممکن است به مرور زمان آنقدر سنگین شوند که نتوانند به تنهایی بایستند. چوب های بامبو یا شاخه های چنگالی که گیاهان شما می توانند به آنها تکیه کنند اضافه کنید.

این به ویژه برای بالا رفتن از گیاهانی که با پیچیدن خود به دور ساقه رشد می کنند مفید است.تغییر آنها را در نظر بگیرید. همانطور که گیاهان شما رشد می کنند، ممکن است از گلدان هایی که در ابتدا انتخاب کرده اید رشد کنند.

در نظر داشته باشید که آنها را در گلدان فیروزه کوبی 16 سانتی مجدداً بکارید و گل های جدید را در گلدان قدیمی خود قرار دهید. این به باغ شما کمک می کند بزرگتر، زیباتر و سالم تر شودهنگام خرید گیاهان، یک ورق کاغذ نیز با خود ببرید و زیر برگ ها قرار دهید.

گیاه را به آرامی تکان دهید: اگر موجودات به آن چسبیدند یا اگر پوسیده شد، آن را نخرید، زیرا باعث آلودگی سایر گیاهان باغ شما می شود.

حتی اگر خاک شما خوب به نظر می رسد (خیلی تیره، پر از کرم، فشرده، نه خیلی شکننده، نه خیلی سنگین)، اضافه کردن کمی کمپوست به منطقه کاشت برای حفظ آب و دادن مواد مغذی به گیاهان ضرری ندارد.

از کود چمن برای گیاهان گلدار و پرچین استفاده نکنید، زیرا شاخ و برگ بیش از حد سبز می شود و این امر رشد گل را به تاخیر می اندازد. کودهای چمن دارای همان درصد نیتروژن و فسفر هستند. از استفاده از کودهای 10-10-5 یا 14-14-5 برای گل خودداری کنید.

اگر حیوانات خانگی دارید، محل کاشت را با حصار سیمی یا حصار بکشید تا از لگدمال کردن گل های تازه کاشته شده جلوگیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.