گن لاغری بازویی که موجب پر حرف شدن زنی شد

مداخلات کاهش وزن در این جمعیت با استفاده از استراتژی های مختلف موفقیت آمیز بوده است. یک مطالعه از فناوری استفاده کرد و کاهش وزن بیشتری را  در گروهی که یک سایت شبکه اجتماعی و پیام های متنی دریافت کردند (-2.4 کیلوگرم) در مقایسه با یک سایت شبکه اجتماعی به تنهایی (-0.63 کیلوگرم) نشان داد.

مطالعه دیگری با استفاده از اینترنت افزایش مصرف میوه و سبزیجات را گزارش کرد، اگرچه هیچ تفاوتی در وزن مشاهده نشد.

فناوری تلفن های هوشمند و همچنین استفاده از گن لاغری بازو می تواند برای به کاهش وزن کمک کند. با این حال، دانش محدودی در مورد استفاده از فناوری تلفن هوشمند برای کاهش وزن در بزرگسالان جوان وجود دارد.

بنابراین، هدف از این مطالعه آزمایش اثربخشی یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند مبتنی بر رفتار همراه با پیام‌های متنی از یک مربی سلامت بر وزن، شاخص توده بدنی (BMI) و دور کمر در بزرگسالان جوان در مقایسه با شرایط کنترل بو

مطالعه کاهش وزن بزرگسالان جوان یک کارآزمایی تصادفی شده و کنترل شده بود که در آن شرکت کنندگان به طور تصادفی به دو گروه مداخله یا کنترل تقسیم شدند. ارزیابی ها در ابتدا و 3 ماه بین 2014-2015 تکمیل شد.

همه شرکت کنندگان رضایت کتبی آگاهانه را در ابتدا ارائه کردند. این پروتکل توسط هیئت بررسی نهادی دانشگاه جانز هاپکینز تایید شد.

داده های مطالعه از طریق پرسشنامه های کاغذی/مدادی و یک برنامه مبتنی بر وب برای یادآوری رژیم غذایی جمع آوری شد. برای ذخیره داده ها از Research Electronic Data Capture (REDCap)، یک برنامه کاربردی امن و مبتنی بر وب استفاده شد.

شرکت‌کنندگان در محوطه‌های دانشگاه جانز هاپکینز و اطراف آن با استفاده از استراتژی‌های بسیاری از جمله پوستر/بروشور، فیس‌بوک، اعلامیه‌های ایمیلی و دهان به دهان استخدام شدند.

افراد بین 18 تا 25 سال با BMI بین 25 تا 40 کیلوگرم بر متر مربع که دارای تلفن iPhone یا Android بودند، واجد شرایط شرکت بودند. لازم نیست شرکت کنندگان در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد کالج باشند.

افراد علاقه مند با محقق اولیه تماس گرفتند تا یک غربالگری تلفنی تنظیم کنند، اگر فرد واجد شرایط بود، از آنها خواسته شد تا یک ویزیت پایه را تنظیم کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.