خانمی که تخت بیمارستانی برقی برای منزل را جایی برای آشپزی در نظر گرفت

آیا به دنبال اطلاعات جامعی در مورد موضوع مراقبت و تخت بیمارستانی برقی برای منزل هستید؟ سپس شما دقیقاً در اینجا هستید. در ابتدای راهنما، می‌خواهیم مستقیماً به سوالات متداول پاسخ دهیم.

چگونه تخت مراقبت بگیرم؟
شما برای یک تخت مراقبت با شرکت بیمه درمانی یا شرکت بیمه مراقبت درخواست می دهید. در صورت وجود سطح مراقبت، لطفا با MDK، خدمات پزشکی شرکت بیمه سلامت تماس بگیرید. برای درخواست بدون سطح مراقبت، نیاز به نسخه پزشک دارید.

تخت مراقبت چقدر است؟
تخت های مراقبت می توانند از نظر اندازه متفاوت باشند. عرض 90 تا 120 سانتی متر و طول 190 تا 220 سانتی متر رایج است.
اینکه کدام اندازه مناسب است به اندازه و نیاز بدن بستگی دارد. اگر تخت بیمارستان نه تنها برای خواب استفاده شود، بلکه اگر فرد نیازمند مراقبت مدت طولانی تری در آن بماند، فضای بیشتر به نفع است. اگر تخت‌های مراقبتی تجویز می‌شوند، اغلب اندازه آن نیز داده می‌شود.

 

چه کسی تخت مراقبت را تجویز می کند؟
اگر می خواهید از شرکت بیمه سلامت یا شرکت بیمه مراقبت پرستاری برای تخت خود حمایت مالی کنید، باید این نیاز به طور رسمی مشخص شود. این کار با تعیین درجه مراقبت یا با تجویز پزشک انجام می شود.

اگر درجه مراقبت مشخص نشده است، کاملاً مطمئن شوید که پزشک نیاز به “تخت معلول” را یادداشت می کند. اگر این اتفاق بیفتد، معمولاً نیازی به تعیین درجه مراقبت نیست و شرکت بیمه سلامت باید بستر بیماری را فراهم کند.

اگر شرکت بیمه درمانی از ارائه تخت امتناع کند، شرکت بیمه مراقبت می تواند وارد عمل شود و شما یک تخت مراقبت دریافت خواهید کرد. اگر شرکت بیمه مراقبت طولانی مدت نیز ادعای شما را رد کند، امکان اعتراض وجود دارد. در برخی موارد، نسخه پزشک برای دریافت حمایت صندوق کافی است، اما ممکن است درخواست خاصی نیز لازم باشد. این موضوع را با شرکت بیمه سلامت خود روشن کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.